Пилосос Gorenje VCE22G6HCO
- Код товару: 93597
- Модель: VCE22G6HCO
-
5 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Gorenje VCE22G6HCO
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 5.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.4x31x27.7 см |
| Змотування мережевого шнура | автоматичне |
| Маркування виробника | 745758 |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | бронзовий |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Пилозбірник | мішок |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA 13 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); паркетна; для м'яких меблів; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


















