Пилосос Gorenje VCE21G4EW
- Код товару: 93790
- Модель: VCE21G4EW
-
3 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Gorenje VCE21G4EW
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 6.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.4х29x27.2 см |
| Довжина кабелю | 7 м |
| Змотування мережевого шнура | автоматичне |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Пилозбірник | мішок |
| Потужність всмоктування | 212 Вт |
| Прибирання | суха |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); для м'яких меблів; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
















