Пилосос Gorenje VCE21ECBK
- Код товару: 93599
- Модель: VCE21ECBK
-
4 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Gorenje VCE21ECBK
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 4.8 кг |
| Відсік для насадок | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 46x30x24 см |
| Довжина кабелю | 7 м |
| Змотування мережевого шнура | автоматичне |
| Маркування виробника | 741533 |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення пилозбірника | + |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Пилозбірник | мішок |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | EPA 11 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); для м'яких меблів; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










