Пилосос Gorenje VCE01G2AW
- Код товару: 94142
- Модель: VCE01G2AW
- 3 499 грн.
-
3 399 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Gorenje VCE01G2AW
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 5.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.6x26.6х27.1 см |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Змотування мережевого шнура | автоматичне |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Об'єм пилозбірника | 2.2 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Прибирання | суха |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | EPA 10 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); для м'яких меблів; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





