Пилосос Gorenje SVC252420FFA
- Код товару: 93605
- Модель: SVC252420FFA
-
7 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Gorenje SVC252420FFA
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 25.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 5 год |
| Час роботи | 60 хв |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 111x25x35.8 см |
| Дисплей | + |
| Маркування виробника | 744839 |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Фільтр тонкого очищення | EPA 10 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка; довга щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





















