Electrolux SilentPerformer ESP 754 IW
- Код товару: 74672
- Модель: ESP754IW
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Electrolux SilentPerformer ESP 754 IW
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 6.12 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 44.1x29.3x23.8 см |
| Довжина кабелю | 9 м |
| Змотування мережевого шнура | + |
| Маркування виробника | 900 401 009 |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Сумісні мішки (пилозбірники) | E201S, E201SM |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення пилозбірника | + |
| Колір | білий |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Пилозбірник | мішок |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA 12 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); паркетна; турбощітка; для м'яких меблів; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







