De'Longhi XLR 32 LED
- Код товару: 9245
- Модель: XL R32 LED BK
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики De'Longhi XLR 32 LED
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Напруга батареї | 32 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 2.5 год |
| Час роботи | 50 хв |
| Інше | |
| Вага | 3.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 110x10x9 см |
| Комплектація | |
| Об'єм пилозбірника | 1 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | суха |
| Тип | вертикальний |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | турбощітка |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





