Bosch Cleann n BGS 05X240
- Код товару: 60423
- Модель: BGS05X240
-
4 599 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Bosch Cleann n BGS 05X240
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 4.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.1x26.8x31.4 см |
| Змотування мережевого шнура | + |
| Маркування виробника | 4 242 005 195 602 |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | бірюзовий |
| Об'єм пилозбірника | 1.4 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA 12 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); паркетна; мінітурбощітка; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







