Проточний водонагрівач Thermex Topflow 6000
- Код товару: 87474
- Модель: Topflow 6000
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Проточний водонагрівач Thermex Topflow 6000
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.5x21x13 см |
| Маркування виробника | 211 018 |
| Органи керування | спереду |
| Підключення труб | знизу |
| Управління | електронне |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | проточний |
| Форма корпуса | прямокутний |
| Технічні хар-ки | |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Максимальна тем-ра води | 60 °C |
| Нагрівальних елементів | 1 |
| Подача води | під напором |
| Продуктивність (Δt ~40 °C) | 2.5 л при ∆t =35 °С / |
| Функції та можливості | |
| Безпека | захист від перегріву; захист від завеликого тиску |
Опис
Компактний проточний водонагрівач з електронним управлінням і спіральної проточною гріючої системою з нержавіючої сталі. Молодша модель з серії апаратів Thermex Topflow, розрахована на підключення до побутової однофазної мережі з напругою 230 В. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для побутового використання. Оптимальний для кухні, умивальників і окремих душових кабін.
Головною перевагою такої конструкції є миттєвий нагрів води, що вигідно відрізняє її від накопичувальних бойлерів, для набору температури в яких потрібні як мінімум десятки хвилин. Проточний водонагрівач Thermex Topflow 6000 оснащений сучасною системою електронного управління з LCD-дисплеєм, автоматичним запам'ятовуванням останніх налаштувань і захистом від перегріву. Безперервна модуляція нагрівального елемента дозволяє точно підтримувати задану температуру на виході апарата.
Завдяки невеликим габаритним розмірам корпусу, водонагрівач підійде для прихованої установки в кухонних меблів. Має продуктивність до 3,4 л/хв при підігріві на 25 °C. Максимально розігріває воду до 60 °C, що оптимально з точки зору безпеки використання і запобігання випадкових опіків шкірних покривів. Порівняно висока споживана електрична потужність (до 6 кВт) пред'являє певні вимоги до проводки, перетин якої повинно бути не менше 4 мм2.










