Проточний водонагрівач Roda JSD20-A1
- Код товару: 18780
- Модель: JSD JSD20-A1
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Проточний водонагрівач Roda JSD20-A1
| Інше | |
| Вага | 9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 59х34х14 см |
| Органи керування | спереду |
| Підключення труб | знизу |
| Управління | механічне |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | газ |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | проточний |
| Форма корпуса | прямокутний |
| Технічні хар-ки | |
| Витрата газа | 2 м³/год |
| Джерело живлення | енергонезалежний |
| Діаметр димохода | 110 мм |
| ККД | 85 % |
| Нагрівальних елементів | 1 |
| Функції та можливості | |
| Безпека | захист від перегріву; газ-контроль |
Опис
Характеризується підвищеною продуктивністю газовий водонагрівач, який може легко забезпечувати гарячою водою міські квартири і приватні будинки. Модель позиціонується виробником доступний ціновий сегмент. Номінальна потужність теплообмінника становить 20 кВт, що дозволяє пристрій готувати до 10 л гарячої води за хвилину. Підтримка обраного режиму контролює терморегулятор. Проточний водонагрівач Roda JSD20-А1 має компактний енергозберігальний корпус, після установки займає мінімум вільного місця і добре виглядає в загальному інтер'єрі приміщення.
Звернемо увагу на відкриту камеру згоряння, подсоединяемую до димоходу діаметром 110 мм. підпалюють Паливо живиться від батарейок іскровим розрядником, а у випадках непередбаченого згасання полум'я спрацьовує автоматична функція газ-контроль, що запобігає можливість виникнення пожежі та отруєнь містяться в незгорілої суміші токсинами. Панель управління має в своєму розпорядженні невеликим дисплеєм, що робить процес експлуатації пристрою та налаштування режимів роботи більш наочною.









