Проєктор Samsung SP-LPF5DSAXXUA
- Код товару: 94166
- Модель: SP-LPF5DSAXXUA
-
44 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Проєктор Samsung SP-LPF5DSAXXUA
| Апаратна частина | |
| HDMI входів | 2 шт. |
| USB-C | 1 шт. |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність звуку | 10 Вт |
| Процесор | NQP AI Processor |
| Інше | |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 240x309x182 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Маркування виробника | SP-LPF5DSAXXUA |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Основне призначення | для домашнього кінотеатру |
| Лампа і зображення | |
| Колірне охоплення (DCI-P3) | 154 % |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Тип лампи | Laser-LED |
| Яскравість ANSI-люмен | 500 лм |
| Матриця | |
| Макс. роздільна здатність відео | 3840x2160 пікс. |
| Підтримка HDR | HDR10 HLG |
| Покращення кольору | + |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Реальна роздільна здатність | 1920x1080 пікс. |
| Технологія | DLP |
| Проєктування | |
| Автотрапеція | + |
| Автофокус | + |
| Діагональ зображення | 40 – 100 " |
| Масштаб и фокусування | моторизована (дистанційна) |
| Проекційна відстань, макс | 0.43 м |
| Проекційна відстань, мін | 0.12 м |
| Функції та можливості | |
| AirPlay | + |
| Bluetooth | v 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудіодекодери | Dolby Digital Plus, MS12 2CH |
| Можливості | управління голосом |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ





















