Проєктор Panasonic PT-MZ670
- Код товару: 87095
- Модель: PT-MZ670E
-
379 676 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Проєктор Panasonic PT-MZ670
| Апаратна частина | |
| HDMI входів | 2 шт |
| USB 2.0 | 2 шт |
| Аудіороз'єми | вхід 3.5 мм (mini-Jack); вихід 3.5 мм (mini-Jack); RCA (аудіо) |
| Відеороз'єми | VGA; BNC; композитний |
| Кількість динаміків | 1 шт |
| Потужність звуку | 10 Вт |
| Службові роз'єми | COM-порт (RS-232); LAN (RJ-45) |
| Інше | |
| Вага | 16 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 205x560x443 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Рівень шуму (економ / тихий) | 28 дБ |
| Споживана потужність | 525 Вт |
| Комплектація | |
| Знімний об'єктив | + |
| Колір | білий |
Опис
В комплекті об'єктив ET-ELS20
Відмінність моделей PT-MZ670 від PT-MZ670L полягає в тому, що модель PT-MZ670L поставляється без об'єктива а модель PT-MZ670 поставляється зі стандартним об'єктивом.









