Проєктор NEC PA803U
- Код товару: 43066
- Модель: 60004121
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Проєктор NEC PA803U
| Апаратна частина | |
| HDMI входів | 2 шт |
| USB 2.0 | 1 шт |
| Аудіороз'єми | вхід 3.5 мм (mini-Jack); вихід 3.5 мм (mini-Jack) |
| Відеороз'єми | VGA; DisplayPort |
| Службові роз'єми | COM-порт (RS-232); LAN (RJ-45); HDBaseT |
| Інше | |
| Вага | 10.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 164x499x406 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Рівень шуму (економ / тихий) | 33 дБ |
| Споживана потужність | 542 Вт |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Основне призначення | професійний |
| Поставляється без об'єктива | + |
| Лампа і зображення | |
| Динамічна контрастність | 10 000:1 |
| Потужність лампи | 420 Вт |
| Термін служби | 3000 год |
| Термін служби (економ) | 5000 год |
| Тип лампи | UHP |
| Частота кадрової розгортки | 48 – 120 Гц |
| Частота рядкової розгортки | 15 – 153 кГц |
| Яскравість ANSI-люмен | 8000 лм |
| Матриця | |
| Підтримка форматів зображення | 16:10, 4:3, 16:9 |
| Реальна роздільна здатність | 1920x1200 пікс |
| Технологія | 3LCD |
| Проєктування | |
| Зворотна проєкція | + |
| Зсув об'єктива | + |
| Масштаб и фокусування | ручне |
| Функції та можливості | |
| Можливості | протокол PJ-Link; підтримка 3D |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








