Принтер Xerox VersaLink C9000DT
- Код товару: 84470
- Модель: C9000V_DT
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Принтер Xerox VersaLink C9000DT
| Апаратна частина | |
| Об'єм накопичувача | 320 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 4096 МБ |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Щільність паперу (макс) | 350 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 64 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Картридж більшої ємності | + |
| Кількість картриджів | 4 шт |
| Модель картриджів | 106R04070, 106R04071, 106R04072, 106R04073 |
| Ресурс кольорового картриджа | 12300 стр |
| Ресурс ч/б картриджа | 18900 стр |
| Щомісячний ресурс | 270 тис.арк |
| Друк | |
| Двосторонній друк | + |
| Друк першої ч/б сторінки | 10 с |
| Кольоровий друк | 55 стр/хв |
| Макс. роздільна здатність | 2400x1200 dpi |
| Ч/б друк | 55 стр/хв |
| Інше | |
| Вага | 80.8 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 620x723x809 мм |
| Лоток видачі | 500 аркушів |
| Лоток подачі | 1140 аркушів |
| Споживана потужність | 2850 Вт |
| Комплектація | |
| Кількість кольорів | 4 |
| Колірність | кольоровий |
| Технологія друку | лазерний |
| Формат паперу | A3 |
| Функції та можливості | |
| Діагональ екрана | 5 " |
| Екран | сенсорний кольоровий |
| Передача даних | підключення до ПК (USB); підключення до мережі (LAN); Wi-Fi 4 (802.11n); USB (для флешок); NFC; Wi-Fi Direct; AirPrint |
| Хмарний друк | Mopria |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







