Монітор Philips 243V7QJAB
- Код товару: 35212
- Модель: 243V7QJABF/00
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Philips 243V7QJAB
| Інше | |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 540x415x209 мм |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Тонка рамка | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 24 " |
| Колір | чорний |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | VGA; DisplayPort; HDMI 1 шт |
| Роз'єми (додатково) | вхід mini-Jack (3.5 мм); вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 8 біт |
| Динамічна контрастність | 10 000 000:1 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
Опис
— IPS. Першопочатково технологія IPS була створена для висококласних моніторів (зокрема, «дизайнерських»), ключовими параметрами для яких були якість кольоропередачі і широке колірне охоплення. При всіх цих перевагах оригінальні IPS-матриці мали і ряд серйозних недоліків — насамперед низьку швидкість відгуку і значну вартість. У світлі цього було розроблено багато модифікацій технології IPS, покликаних в тій чи іншій мірі компенсувати ці недоліки.







