Принтер HP Laser 107W
- Код товару: 63240
- Модель: 4ZB78A
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Принтер HP Laser 107W
| Апаратна частина | |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Частота процесора | 400 МГц |
| Щільність паперу (макс) | 163 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 60 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Кількість картриджів | 1 шт |
| Модель картриджів | W1106A |
| Ресурс ч/б картриджа | 1000 стр |
| Щомісячний ресурс | 10 тис.арк |
| Друк | |
| Друк першої ч/б сторінки | 8 с |
| Макс. роздільна здатність | 1200x1200 dpi |
| Ч/б друк | 20 стр/хв |
| Інше | |
| Вага | 4.16 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 331x215x178 мм |
| Лоток видачі | 100 аркушів |
| Лоток подачі | 150 аркушів |
Опис
Порівняно недорогий і зручний в експлуатації лазерний принтер для чорно-білої печатки. Дана модель перш за все призначена для домашнього використання або оснащення невеликих офісних підрозділів, які потребують документообіг не вище 10 000 сторінок в місяць. Принтер створений для здійснення максимально економічною друку. При цьому якість надрукованого матеріалу знаходиться на гідному рівні — роздільна здатність досягає позначки 1200x1200 dpi.
Додатково пристрій може похвалитися непоганою швидкістю друку, яка знаходиться на рівні 20 сторінок в хвилину; перша сторінка з'являється вже через 8 секунд після натискання кнопки друку на ПК/ноутбуці або мобільному пристрої. Принтер оснащений модулем Wi-Fi, що дозволяє HP Laser 107W використовувати всі переваги мобільного друку. Серед іншого ця модель відрізняється покращеною швидкодією — апаратні ресурси друкарської техніки доповнені виділеним мікропроцесором, тактова частота роботи якого досягає 400 МГц, а також оперативною пам'яттю об'ємом 64 МБ. Дана модель отримала лаконічне дизайнерське виконання. На верхній стороні пристрою розміщена кнопкова панель, збоку від лотка видачі друкованого матеріалу. Штатно комплектується фірмовим тонером з робочим ресурсом на 1000 сторінок.







