Монітор Philips 223V5LSB2
- Код товару: 35204
- Модель: 223V5LSB2/62
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Philips 223V5LSB2
| Інше | |
| Вага | 2.6 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 503x376x213 мм |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Комплектація | |
| Діагональ | 22 " |
| Колір | чорний |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | VGA; HDMI немає |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 8 біт |
| Динамічна контрастність | 10 000 000:1 |
| Кут огляду по вертикалі | 160 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 170 ° |
| Покриття екрана | матове |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
21.5-дюймовий монітор з базовим набором характеристик, адресований невибагливим користувачам і заточений під виконання простих задач повсякденного характеру (перегляд фільмів, робота з документами тощо). Бюджетні коріння моделі видає тип використовуваної матриці, яка належить до роду TN-рішень. Її сильні сторони — FullHD-роздільність 1920х1080 пікселів) і низький час відгуку (5 мс GtG), однак за іншими параметрами екран у Philips 223V5LSB2 досить посередній.
Так, його пікова яскравість досягає позначки 200 кд/м², показник статичної контрастності 600:1, а кути огляду становлять 160° по вертикалі і 170° в горизонтальній площині. Втім, для успішного виконання більшості нескладних домашніх і офісних завдань можливостей монітора вистачає з лишком. Підключення моделі до ПК здійснюється виключно через аналоговий інтерфейс VGA. Роз'ємів іншого роду на борту монітора немає. Хіба що отвори з тилу під кронштейн VESA стандарту 100х100 мм, з допомогою якого пристрій підвішується на стіну.







