Принтер Epson M1100
- Код товару: 64343
- Модель: C11CG95405
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Принтер Epson M1100
| Апаратна частина | |
| Щільність паперу (макс) | 90 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 64 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Вбудована СБПЧ | + |
| Ресурс ч/б картриджа | 2000 стр |
| Тип чорнила | пігментні |
| Щомісячний ресурс | 15 тис.арк |
| Друк | |
| Друк першої ч/б сторінки | 8 с |
| Макс. роздільна здатність | 1440x720 dpi |
| Ч/б друк | 32 стр/хв |
| Інше | |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 375x267x161 мм |
| Лоток видачі | 30 аркушів |
| Лоток подачі | 150 аркушів |
| Маркування виробника | C11CG95403; C11CG95405 |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Комплектація | |
| Колірність | монохромний |
| Технологія друку | струменевий |
| Формат паперу | A4 |
| Функції та можливості | |
| Екран | без дисплея |
| Передача даних | підключення до ПК (USB) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





