Принтер Epson L1300
- Код товару: 26764
- Модель: C11CD81402
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Принтер Epson L1300
| Апаратна частина | |
| Щільність паперу (макс) | 255 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 64 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Вбудована СБПЧ | + |
| Ресурс кольорового картриджа | 6500 стр |
| Ресурс ч/б картриджа | 4000 стр |
| Тип чорнила | водорозчинні |
| Друк | |
| Кольоровий друк | 17 стр/хв |
| Макс. роздільна здатність | 5760х1440 dpi |
| Ч/б друк | 30 стр/хв |
| Інше | |
| Вага | 12.2 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 705x322x215 мм |
| Лоток подачі | 100 аркушів |
| Маркування виробника | C11CD81402 |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Комплектація | |
| Кількість кольорів | 4 |
Опис
Широкоформатний кольоровий струменевий принтер з системою безперервної подачі чорнила СБПЧ. Ця модель використовує папір формату А3+/А4, при цьому забезпечує можливість друку з високою роздільною здатністю — аж до 5760х1440 dpi. Однією з ключових особливостей пристрою є використання у складі СБПЧ відразу двох ємностей для чорного барвника, що на практиці дозволяє істотно прискорити процес друку чорно-білих документів — швидкість монохромного друку складає 30 сторінок в хвилину.
Об'єм кожної ємності становить 70 мл, при цьому робочий ресурс чорно-білих ємностей знаходиться в межах 4000 сторінок, в той час як кольорового пігменту вистачає на 6500 сторінок. Принтер Epson L1300 насамперед розрахований на користувачів, які потребують якісного друку, але при цьому не готові до значних фінансових витрат. Завдяки наявності СБПЧ собівартість кожної друкованої сторінки зводиться до граничного мінімуму.
Також дана модель може послужити хорошим вибором як для домашнього використання, так і при облаштуванні невеликого офісу. Можливість друку фотографій буде корисною будь-якому фотоательє, дизайнерської студії або рекламному агентству. При використанні оригінального фарбувального пігменту роздруковані на принтері фотографії будуть тривалий час зберігати високу чіткість і справжні відтінки.







