Підлогомийна машина Rowenta GZ3038WO
- Код товару: 90137
- Модель: GZ3038WO
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Підлогомийна машина Rowenta GZ3038WO
| Комплектація | |
| Бак для сміття | 0.55 л |
| Вага | 3.1 кг |
| Габарити | 115x27x17.5 см |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Напруга | 21.6 В |
| Потужність всмоктування | 215 Вт |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Тип | підлогомийна побутова |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Час зарядки | 4 год |
| Час роботи | 60 хв |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






