Плита Gorenje GEIT5C60SG
- Код товару: 90541
- Модель: GEIT5C60SG
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Gorenje GEIT5C60SG
| Варильна поверхня | |
| Діаметр конфорок | 14.5 см, 18 см, 18 см, 21 см |
| Індикатор залишкового тепла | + |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Потужність конфорок | 1.2 кВт, 1.5 кВт, 1.5 кВт, 1.5 кВт |
| Режим «міст» (Bridge) | + |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | плити/духовки |
| Дисплей | + |
| Захист від дітей | + |
| Духовка | |
| Кількість режимів приготування | 10 шт |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Максимальна температура | 275 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x50x59.4 см |
| Клас енергоспоживання | A |
Опис
Плита компанії Gorenje є багатофункціональним та практичним рішенням для сучасної кухні. Вона може похвалитися стильним дизайном, зручним керуванням та розширеними можливостями. Отже, це є повністю електрична модель, яка живиться від мережі і не вимагає підключення до газопроводу. Для керування передбачена сенсорна панель з дисплеєм, на якому відображається вся необхідна інформація про налаштування та вибрані режими.
Індукційна варильна поверхня виконана зі склокераміки, яка стійка до високих температур та добре проводить тепло. На ній розташовані 4 конфорки різного розміру та потужності. Режим "мост" (Bridge) дозволяє об'єднати сусідні конфорки в одну робочу поверхню для встановлення посуду великого та нестандартного розміру. А індикатор залишкового тепла вказує на конфорки, які не остигли після вимкнення.
Духовка Gorenje GEIT 5C60 SG має об'єм 62 літри і також може похвалитися сучасним оснащенням. Доступні такі режими, як конвекція для циркуляції гарячого повітря та рівномірного пропікання продуктів, а також електрогриль для запікання м'яса, овочів та ін. Крім цього, духовка пропонує програми приготування для конкретних страв або процесів. Наприклад, Pizza для випікання піци при високій температурі, FrozenBake для приготування заморожених продуктів, розморожування та AquaClean – програма самоочищення духовки з використанням пари. Крім того, корисними доповненнями стануть підсвічування внутрішньої камери духовки, таймер для контролю за часом, захист від дітей (блокування панелі керування) та автоматичне відключення варильної поверхні та духовки.
Що стосується видів грилів, то найбільшою популярністю в наш час користуються електрогрилі – вони прості за конструкцією, дають рівномірне нагрівання, дають змогу точно регулювати режим і використовувати безліч додаткових функцій (аж до автоматичних програм готування). Так що подібні грилі можна зустріти навіть в газових духовках. А ось газові пристрої використовуються помітно рідше: вони вважаються більш економічними, проте більш складні за конструкцією і менш зручні в регулюванні, ніж електричні.





















