Плита Beko FBM67320XS
- Код товару: 93996
- Модель: FBM67320XS
-
22 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Плита Beko FBM67320XS
| Варильна поверхня | |
| Діаметр конфорок | 14 см, 18 см, 1217x26.5 см |
| Кількість Hi-Light конфорок | 4 шт. |
| Контурна конфорка | + |
| Овальна зона | + |
| Потужність конфорок | 1.2 кВт, 1.8 кВт, 2.2 кВт, 2.4 кВт |
| Робоча поверхня | склокераміка |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | духовки |
| Дисплей | + |
| Захист від дітей | + |
| Духовка | |
| Кількість режимів приготування | 8 шт |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Об'єм духовки | 72 л |
| Тип духовки | електрична |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | очищення парою |
| Функції | термостат; таймер; конвекція; електрогриль; підсвічування духовки |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x60 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Потужність підключення | 10.3 кВт |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Тип варильної поверхні | електрична |
| Управління конфорками | поворотні перемикачі |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





