Планетарний міксер KitchenAid 5KSM7591XEWH білий
- Код товару: 86357
- Модель: 5KSM7591XEWH
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Планетарний міксер KitchenAid 5KSM7591XEWH білий
| Інше | |
| Вага | 13 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 42x29x37 см |
| Матеріал корпуса | метал |
| Основний матеріал чаші | метал |
| Комплектація | |
| Ємність чаші | 6.9 л |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Колір | білий |
| Макс. оберти | 200 об/хв |
| Потужність | 500 Вт |
| Комплектація | |
| Аксесуари | віничок для збивання; біттер для перемішування; гак для замішування тіста |
| Встановлення дод. насадок | + |
| Насадки | основна чаша |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Планетарний міксер є однією із топових моделей в асортименті американської компанії KitchenAid. Для виробника дизайн є далеко не останнім показником, тому техніка виглядає стильно та стане справжньою окрасою кухні. Ціліснометалева конструкція гарантує тривалий термін служби. Щоправда, вибір матеріалів вплинув на загальну вагу пристрою, що становить близько 13 кг. Усередині встановлений двигун потужністю 1.3 кінських сил, який споживає 500 Вт і забезпечує швидкість до 200 оборотів на хвилину.
Такий двигун відрізняється високою продуктивністю та з легкістю витримує активну експлуатацію та інтенсивні навантаження протягом тривалого часу. А за рахунок механічного приводу модель може похвалитися низьким рівнем шуму. На вибір є 10 швидкісних режимів, кожен із яких призначений для різних процесів та страв. А ще KitchenAid 5KSM7591XEWH це досить габаритний прилад для обробки великої кількості продуктів.
Він оснащений місткою чашею із міцної нержавіючої сталі ємністю 6.9 л, яка дає змогу за раз збити до 19 яєчних білків, близько 2 літрів вершків або приготувати 4.5 кг бісквітного тіста. Чаша доповнена прозорою кришкою із завантажувальним отвором: вона запобігає розбризкуванню вмісту та дозволяє додавати інгредієнти прямо під час процесу змішування. Планетарна система забезпечує ретельне перемішування до однорідної консистенції завдяки одночасним рухам у різних напрямках насадки захоплюють продукти з дна і стін чаші.
У комплектацію входить стандартний набір із трьох насадок: об'ємного віночка для збивання, лопатки для змішування та міцного гака для замішування тіста. Крім цього, міксер передбачає можливість встановлення додаткових насадок: наприклад, м'ясорубки, блендера, овочерізки і т. д. Вони продаються окремо і перетворюють стаціонарний міксер на багатофункціональний кухонний комбайн.












