Планетарний міксер Gorenje MMC1500PS
- Код товару: 94487
- Модель: MMC1500PS
-
6 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Планетарний міксер Gorenje MMC1500PS
| Інше | |
| Вага | 6.9 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 37.3х41.2х26.6 см |
| Довжина кабелю | 1.35 м |
| Маркування виробника | 742297 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Комплектація | |
| Аксесуари | віничок для збивання; бітер для перемішування; насадка / гак для замішування тіста |
| Встановлення дод. насадок | + |
| Насадки | основна чаша |
| Комплектація | |
| Ємність чаші | 7 л |
| Імпульсний режим | + |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Колір | чорний |
| Потужність | 1500 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Планетарний міксер компанії Gorenje має досить високий цінник, але при цьому є надійним помічником для обробки великої кількості продуктів. У його оснащення входить містка 7-літрова чаша, виконана з міцної, довговічної нержавіючої сталі. За словами виробника, в ній за раз можна замісити до 1.5 кг тіста. Насадка для змішування обертається навколо своєї осі, а головка — у протилежному напрямку, забезпечуючи рівномірне перемішування всіх інгредієнтів і насичення тіста повітрям.
Для більш зручного використання чаша доповнена прозорою кришкою, яка запобігає розбризкуванню інгредієнтів, особливо сипучих і рідких. Крім того, кришка має велике отвір, яке дозволяє додавати інгредієнти прямо під час процесу змішування. Комплектація у Gorenje MMC 1500 PS стандартна: крюк для тіста з тефлоновим покриттям, об'ємний вінчик для збивання і хромована лопатка (біттер) для перемішування.
Конструкція міксера передбачає при необхідності встановлення додаткових насадок, які продаються окремо. Завдяки цьому пристрій можна перетворити на багатофункціональний кухонний комбайн. За стабільну роботу техніки відповідає двигун потужністю 1500 Вт, чого достатньо для виконання навіть складних задач, таких як змішування великої кількості продуктів і замішування густого тіста.
Мотор запускається плавно, запобігаючи розбризкуванню вмісту. Залежно від процесу, рецептури та типу продуктів, ви можете вибирати одну з 8 швидкостей або імпульсний режим для найбільш складних завдань. Виділяється місткою нержавіючою чашею на 7 літрів, двигуном 1500 Вт, насадками обертання для рівномірного перемішування, гнучкістю швидкостей та можливістю з вбудованою кришкою для зручного додавання інгредієнтів.



















