Планетарний міксер KitchenAid 5K45SSEOB
- Код товару: 86395
- Модель: 5K45SSEOB
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Планетарний міксер KitchenAid 5K45SSEOB
| Інше | |
| Вага | 10.5 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 35x36x22 см |
| Матеріал корпуса | метал |
| Основний матеріал чаші | метал |
| Комплектація | |
| Аксесуари | віничок для збивання; біттер для перемішування; гак для замішування тіста |
| Встановлення дод. насадок | + |
| Насадки | основна чаша |
| Комплектація | |
| Ємність чаші | 4.3 л |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Колір | чорний |
| Макс. оберти | 220 об/хв |
| Потужність | 275 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Американська компанія KitchenAid знається на преміальній кухонній техніці, в якій вдало поєднуються стильний дизайн і висока продуктивність. Цей планетарний міксер не став винятком: він поповнив асортимент серії Classic, де зовнішній вигляд пристроїв відіграє не останню роль. Прилад нагадує вінтажну побутову техніку, тому стане не просто помічником, а ще й прикрасою будь-якої кухні.
Незважаючи на ретро-стиль, оснащення в нього досить сучасне. Потужний двигун забезпечує швидкість обертання насадок до 220 обертів за хвилину. Ціліснометалевий корпус гарантує довговічність, стійкість та зниження шуму та вібрації при роботі навіть на максимальній швидкості. Гнучкі налаштування у вигляді 10 швидкісних режимів дозволяють підібрати оптимальну потужність в залежності від особливостей продуктів, конкретного процесу і бажаного результату.
KitchenAid 5K45SSEOB оснащений чашею з нержавіючої сталі об'ємом 4.3 л, в якій однаково швидко та ретельно поєднується і велика, і невелика кількість інгредієнтів. Для виконання різних процесів призначені три стандартні насадки: об'ємний віночок для збивання, міцний гак для замішування тіста та лопатка для перемішування. Крім цього, модель дозволяє встановлення додаткових насадок, тому міксер можна доукомплектувати та перетворити на багатофункціональний кухонний комбайн.













