Планетарний міксер Gorenje MMC600XG
- Код товару: 91322
- Модель: MMC600XG
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Планетарний міксер Gorenje MMC600XG
| Інше | |
| Вага | 4.7 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 30.4х34.5х21.5 см |
| Довжина кабелю | 1.4 м |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Основний матеріал чаші | метал |
| Комплектація | |
| Аксесуари | віничок для збивання; біттер для перемішування; насадка / гак для замішування тіста |
| Насадки | основна чаша |
| Комплектація | |
| Ємність чаші | 4 л |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Колір | білий |
| Плавне регулювання швидкості | + |
| Потужність | 600 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
— Основна чаша. Відкрита ємність, призначена для замішування тіста, збивання крему і перемішування мас. Основна чаша входить в комплект практично всіх кухонних комбайнів. Може виготовлятися з різних матеріалів: пластик, скло, метал тощо
— Гак для замішування тіста. Насадка для замішування густого тіста. Має особливу форму, завдяки якій тісто рівномірно перемішується, а на стінках чаші не залишається невикористаних інгредієнтів.



















