Планетарний міксер Gorenje MMC1500PS
- Код товару: 94487
- Модель: MMC1500PS
-
6 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Планетарний міксер Gorenje MMC1500PS
| Інше | |
| Вага | 6.9 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 37.3х41.2х26.6 см |
| Довжина кабелю | 1.35 м |
| Маркування виробника | 742297 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Основний матеріал чаші | метал |
| Комплектація | |
| Аксесуари | віничок для збивання; бітер для перемішування; насадка / гак для замішування тіста |
| Встановлення дод. насадок | + |
| Насадки | основна чаша |
| Комплектація | |
| Ємність чаші | 7 л |
| Імпульсний режим | + |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Колір | чорний |
| Потужність | 1500 Вт |
| Тип | планетарний міксер |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















