Пірометр Stanley FMHT0-77422
- Код товару: 63959
- Модель: FMHT0-77422
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пірометр Stanley FMHT0-77422
| Комплектація | |
| Вимірювання t поверхні | -50 – 1350 °C |
| Джерело живлення | "Крона" |
| Кейс (сумка) | + |
| Конструкція | пістолетна |
| Показник візирування | 20 |
| Робоча температура | -20 – 50 °C |
| Точність вимірювань | 2 °C |
| Функції | регулювання коефіцієнта випромінювання |
| Цілевказувач | круговий |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



