Дриль Makita M0801
- Код товару: 25254
- Модель: M0801
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Дриль Makita M0801
| Живлення | |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Маркування виробника | 189632 |
| Комплектація | |
| Вага | 1.7 кг |
| Кількість обертів | 2900 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Конструкція | пістолетна |
| Макс. кількість ударів | 43500 уд/хв |
| Патрон | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Макс. ⌀ свердління бетону | 16 мм |
| Макс. ⌀ свердління дерева | 20 мм |
| Макс. ⌀ свердління металу | 13 мм |
| Тип патрона | ключовий |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | додаткова рукоятка; обмежувач глибини |
| Функції | ударний режим; блокування кнопки ввімкнення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Легка одношвидкісна ударний дриль середньої потужності з зубчастовінцевим (кулачковий) патроном, розрахованим на діаметр оснащення від 1,5 до 13 мм. Виробником ця модель позиціонується як інструмент для активного побутового або періодичного професійного застосування, а доступна вартість робить цілком реальною її придбання в арсенал будь-якого домашнього майстра. Має порівняно невеликі розміри і помірний вага 1,7 кг Опорна поверхня пістолетної рукоятки обгумована, а сама рукоять виконана в зручній і ергономічній формі.
Ударний дриль Makita M0801 отримала надійний колекторний електродвигун максимальною потужністю 500 Вт і довговічний редуктор із загартованими сталевими шестернями, який розкручує патрон до 2900 об/хв (на холостому ходу). Крутного моменту інструменту достатньо для свердління дерева (діаметр до 20 мм), конструкційних сталей (до 13 мм). В ударному режимі дриль впевнено справляється зі свердлінням бетону, цегли або каменю, причому діаметр отворів може досягати 16 мм. Швидкість обертання патрона регулюється електронною схемою допомогою зміни зусилля натискання на кнопку-курок, передбачено швидке перемикання реверса. Глибину свердління можна задавати за допомогою стандартного обмежувача.











