Циркулярна пила Bosch GKS 190 Professional 0601623000
- Код товару: 27498
- Модель: 0.601.623.000
-
7 194 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Циркулярна пила Bosch GKS 190 Professional 0601623000
| Двигун | |
| Макс. оберти диска | 5500 об/хв |
| Потужність | 1400 Вт |
| Розташування двигуна | поперечно |
| Інше | |
| Вага | 4.2 кг |
| Рівень шуму | 107 дБ |
| Комплектація | |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Тип | переносна |
| Тип пристрою | циркулярна (дискова) |
| Ріжуче обладнання | |
| Глибина пропилу (нахил 45°) | 50 мм |
| Глибина різу | 70 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кут нахилу пили | 56 ° |
| Розмір шини / диску | 190 мм |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | диск |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






