Газовий котел BAXI NUVOLA3 Comfort 240 i 24.4 кВт
- Код товару: 14004
- Модель: NUVOLA3 Comfort 240 i
-
67 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Газовий котел BAXI NUVOLA3 Comfort 240 i 24.4 кВт
| Безпека | |
| Системи захисту | падіння тиску газу; перегрів води; згасання полум'я; відсутність тяги; порушення циркуляції води; замерзання рідини у контурі |
| Інше | |
| Вага | 60 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 950x600x466 мм |
| Комплект обладнання | |
| Вбудований бойлер | + |
| Виносний блок управління | + |
| Об'єм бойлера (бака) | 60 л |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | газ |
| Площа опалення | 183 м² |
| Розміщення | настінний |
| Тип | двоконтурний (опалення та нагрівання) |
| Підключення труб | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення із системи опалення | 3/4" |
| Подача води в систему | 1/2" |
| Подача газу | 3/4" |
| Подача гарячої води | 1/2" |
| Підключення труб | |
| Діаметр димохода | 140 мм |
| Камера згоряння | відкрита (димохідний) |
| ККД | 90.3 % |
| Макс. витрати газу | 2.87 м³/год |
| Місткість розширювального бака | 7.5 л |
| Номінальний тиск газу на вході | 13 мбар |
| Теплообмінник | мідний |
| Тиск розширювального бака | 0.5 бар |
| Споживчі х-ки | |
| Літній режим роботи | + |
| Макс. t гарячої води | 60 °С |
| Мін. t гарячої води | 5 °С |
| Програматор | + |
| Продуктивність (Δt =25 °C) | 14 л/хв |
| Продуктивність (Δt ~30 °C) | 9.4 л/хв |
| Режим «теплі підлоги» | + |
| Циркуляційний насос | + |
| Технічні х-ки | |
| Джерело живлення | 230 В |
| Корисна потужність | 24.4 кВт |
| Макс. t теплоносія | 85 °С |
| Макс. тиск у контурі ГВП | 8 бар |
| Мін. t теплоносія | 30 °С |
| Мін. потужність | 10.4 кВт |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










