Газовий котел BAXI NUVOLA3 Comfort 240 i 24.4 кВт
- Код товару: 14004
- Модель: NUVOLA3 Comfort 240 i
-
67 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Газовий котел BAXI NUVOLA3 Comfort 240 i 24.4 кВт
| Безпека | |
| Системи захисту | падіння тиску газу; перегрів води; згасання полум'я; відсутність тяги; порушення циркуляції води; замерзання рідини у контурі |
| Інше | |
| Вага | 60 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 950x600x466 мм |
| Комплект обладнання | |
| Вбудований бойлер | + |
| Виносний блок управління | + |
| Об'єм бойлера (бака) | 60 л |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | газ |
| Площа опалення | 183 м² |
| Розміщення | настінний |
| Тип | двоконтурний (опалення та нагрівання) |
| Підключення труб | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення із системи опалення | 3/4" |
| Подача води в систему | 1/2" |
| Подача газу | 3/4" |
| Подача гарячої води | 1/2" |
| Підключення труб | |
Опис
Котел зберігає працездатність при зниженому тиску природного газу до 5 мбар. Вбудований бойлер з нержавіючої сталі. Програматор. Виносний блок керування. Режим»тепла підлога".
Двоконтурний газовий котел із серії Nuvola 3 Comfort. Модель оснащена вбудованим 60-ти літровим бойлером і знімним блоком управління роботою котла, який можна розмістити в зручному місці. Корисна потужність апарата регулюється в діапазоні від 10,4 до 24,4 кВт. Споживання природного газу не перевищують 2,87 куб. м. на годину. Можлива перенастроювання на роботу на зрідженому газі.
— Падіння тиску газу. Ця система захисту забезпечує відключення котла в разі критичного падіння тиску газу, недостатній для нормального функціонування пальника. У разі такого падіння закривається і блокується клапан, що подає газ на пальник. Після відновлення тиску газу він також залишається закритим, відкривати його і відновлювати подачу газу необхідно вручну.
— Перегрів води. Температурний датчик, автоматично вимикає котел при критичному перевищенні температури теплоносія в системі.
— Відсутність тяги. У котлах з відкритою камерою згоряння для збереження нормальних умов у приміщенні, де встановлено такий котел, необхідний постійний відвід продуктів згоряння в атмосферу. Відсутність нормальної тяги в димоході може призвести до накопичення продуктів згоряння в приміщенні. Система захисту від відсутності тяги запобігає це, автоматично вимикаючи котел при виявленні виходу продуктів згоряння за межі димоходу.
— Порушення циркуляції води. Ця система захисту контролює нормальний рух теплоносія контуру опалення. Порушення циркуляції може привести до перегріву окремих елементів котла і його пошкодження. Щоб уникнути цього при порушенні циркуляції система відключає насос і перекриває подачу газу в пальник.














