Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D016WDN7-40LD
- Код товару: 71680
- Модель: CH-D016WDN7-40LD
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D016WDN7-40LD
| Інше | |
| Вага | 21.5 кг |
| Дисплей | + |
| Колеса для переміщення | + |
| Розміри | 670x464x351 мм |
| Комплектація | |
| Об'єм бака конденсату | 7 л |
| Основне призначення | побутовий |
| Повітряний потік | 230 м³/год |
| Продуктивність | 40 л/добу |
| Рекомендована площа приміщення | 60 м² |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Робочий діапазон осушення | 35 – 80 % Rh |
| Робочий діапазон температур | 5 – 35 °C |
| Розміщення | підлоговий |
| Споживана потужність | 670 Вт |
| Тип | конденсаційний |
| Тип підключення | однофазне (230 В) |
| Управління | сенсорне |
| Холодоагент | R290 |
| Функції та можливості | |
| Функції | гігростат; регулювання швидкості вентилятора; таймер відключення; режим авторозморозки; сушка одягу (турбо режим); повітряний фільтр; індикатор заміни фільтра; індикатор заповнювання бака; відключення при заповненому резервуарі; дренаж |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







