Об'єктив Sony 135mm f/1.8 GM FE
- Код товару: 65736
- Модель: SEL135F18GM.SYX
-
119 099 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Об'єктив Sony 135mm f/1.8 GM FE
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Sony E |
| Вага | 950 г |
| Внутрішнє фокусування | + |
| Габарити (діаметр/довжина) | 90х127 мм |
| Діаметр фільтра | 82 мм |
| За напрямом | портретний |
| Значення світлосили | f/1.8 |
| Із захистом від пилу та вологи | + |
| Кількість пелюстків діафрагми | 11 |
| Конструкція (елементів/груп) | 13 елементів в 10 групах |
| Кути огляду | 18 |
| Максимальне збільшення | 0.25 |
| Маркування виробника | SEL135F18GM |
| Мін. діафрагма | 22 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.7 м |
| Привід автофокусування | мотор |
| Розмір матриці | full frame |
| Система | Minolta; Sony |
| Тип об'єктива | фікс |
| Фокусна відстань | 135 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








