Настільне кріплення KSL DM32T
- Код товару: 89043
- Модель: DM32T
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Настільне кріплення KSL DM32T
| Комплектація | |
| Кількість кріплень | для 2-х панелей |
| Колір | чорний |
| Кріплення VESA | 75x75 мм; 100x100 мм |
| Кут нахилу вгору | 70 ° |
| Кут нахилу вниз | 70 ° |
| Кут обертання | 180 ° |
| Кут повороту | 180 ° |
| Максимальна діагональ | 28 " |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Мінімальна діагональ | 13 " |
| Монтаж | струбцина |
| Регулювання | нахил; поворот; регулювання глибини; відхилення; обертання; регулювання висоти |
| Тип | настільне кріплення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












