Настінне кріплення Vogels MA2030
- Код товару: 39163
- Модель: MA2030
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Настінне кріплення Vogels MA2030
| Інше | |
| Розміри (ШхВхГ) | 223x220x68 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Максимальна відстань від стіни | 218 мм |
| Максимальна діагональ | 40 " |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Мінімальна відстань від стіни | 68 мм |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Регулювання | нахил; поворот; відхилення |
| Тип | настінне кріплення |
| Кути та розміри | |
| Кріплення VESA | 75x75 мм; 100x100 мм; 100x200 мм; 200x100 мм; 200x200 мм |
| Кут нахилу вниз | 15 ° |
| Кут повороту | 120 ° |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





