Мультиварка Sencor SFR 9300BK
- Код товару: 79393
- Модель: SFR9300BK
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Мультиварка Sencor SFR 9300BK
| Інше | |
| Антипригарне покриття | тефлонове |
| Вага | 4.5 кг |
| Габарити | 34x32x29 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Знімна кришка | + |
| Комплектація | |
| Кількість програм | 18 |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 4.8 л |
| Потужність | 1800 Вт |
| Тип | мультиварка |
| Програми приготування | |
| Програми | рис / гречка; фондю; йогурт; попкорн |
| Режими | смаження / фритюр; варка; запікання; томління; випічка; приготування на парі; сувід; гриль |
| Функції та можливості | |
| Функції | термостат; автоприготування; підтримання температури; таймер автовимкнення; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Багатофункціональна мультиварка бренду Sencor вигідно виділяється на тлі конкурентів завдяки своєму незвичайному дизайну, квадратній формі, а також можливостям. Модель пропонує 18 встановлених програм і здатна замінити відразу кілька кухонних девайсів. У числі доступних режимів є як більш класичні (смаження, запікання, гриль, варіння, томлення, приготування на парі, рис, йогурт), так і специфічні (сувід, фондю та попкорн).
Крім цього, Sencor SFR 9300BK дає можливість вручну налаштувати температуру (від 40 до 240 градусів), тривалість готування та запрограмувати таймер відстрочення старту. Як і більшість подібних пристроїв, після завершення процесу мультиварка переходить у режим підтримки температури, підігріваючи готову страву та залишаючи її гарячою на випадок, якщо хтось із членів сім'ї спізнюється до столу.
Приємним бонусом стане комплектація, до якої входять грати для гриля та пароварки, грати для приготування методом сувід та 6 виделок для фондю. Для зручнішого використання модель оснащена сенсорною панеллю управління, місткою чашею об'ємом 4.8 л з антипригарним покриттям і скляною скляною кришкою з ручкою, що не нагрівається. Кришку можна класти на бік, також вона дозволяє спостерігати за приготуванням. І чаша, і кришка придатні для миття у посудомийній машині.






























