Мультиварка Midea FS-5018D
- Код товару: 67989
- Модель: FS-5018D
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Мультиварка Midea FS-5018D
| Інше | |
| Антипригарне покриття | керамічне |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити | 26x29x40 см |
| Дисплей | + |
| Управління | сенсорне |
| Комплектація | |
| Кількість програм | 10 |
| Колір | рожевий |
| Об'єм | 5 л |
| Потужність | 900 Вт |
| Тип | мультиварка |
| Програми приготування | |
| Програми | каша гречка; макарони / паста; пельмені; хліб; йогурт |
| Режими | вільний режим; розігрів; тушкування; випічка; приготування на парі |
| Функції та можливості | |
| Функції | термостат; автоприготування; підтримання температури; таймер автовимкнення; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Мультиварка добре підходить для повсякденної експлуатації. Пристойний об'єм, непогана потужність і висока надійність моделі роблять її відмінний варіантом для приготування їжі на сім'ю з 2-4 чоловік. Алюмінієва знімна чаша має об'єм на рівні 5 л. Ємність отримала антипригарний захист у вигляді керамічного покриття. Апарат працює з потужністю в межах 900 Вт. Подібне поєднання об'єму і потужності дозволяє приладу доводити продукти до готовності швидко і якісно.
Мультиварка Midea FS - 5018d оснащена сучасним сенсорним управлінням. Система автоматичної термообробки містить 10 програм приготування. У цьому пристрої міститься потенціал цілої кулінарної лінії. Апарат дозволяє проводити всі види температурної обробки: смаження, тушкування, варіння, запікання. Дану мультиварку можна перетворити у фритюр. Вона відмінно справляється з випічкою хліба і приготуванням інших борошняних виробів. У переліку функціональних можливостей апарату є опція відстрочки старту на час до 24 годин. Передбачена і можливість підігріву вже приготованих продуктів-до 24 години. Модель отримала зручну і практичну конструкцію. Мультиварку просто використовувати, за нею дуже легко доглядати.













