Мультиварка Grunhelm MC-218C
- Код товару: 84023
- Модель: MC-218С
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Мультиварка Grunhelm MC-218C
| Інше | |
| Антипригарне покриття | тефлонове |
| Вага | 3.3 кг |
| Габарити | 29x26x26 см |
| Дисплей | + |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Комплектація | |
| Кількість програм | 18 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Об'єм | 5 л |
| Потужність | 930 Вт |
| Тип | мультиварка |
| Програми приготування | |
| Програми | каша гречка; молочна каша; макарони джем; йогурт; холодець; буженина |
| Режими | вільний режим; розігрів; смаження / фритюр; запікання; тушкування; томління; випічка; приготування на парі |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | кошик пароварки |
| Функції | термостат; автоприготування; підтримання температури; таймер автовимкнення; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
З цією мультиваркою вийде готувати швидко, легко і практично. Для термообробки продуктів виділена чаша на 5 літрів. При цьому робоча ємність є знімною і оснащена хорошим антипригарним покриттям. Потужність споживання приладу досягає 930 Вт - це досить продуктивна модель, яка доводить страви до готовності набагато швидше, ніж при термообробці на нагрівальній плиті. З даним апаратом зможе смачно кулінарити навіть початківець кухар.
Мультиварка Grunhelm MC - 218C має 18 встановлених програм приготування. Автоматична термообробка гарантує отримання відмінного результату. В цьому випадку продукти не пригорають і не розварюються. Непогана ємність приладу дає можливість за один підхід готувати на всю сім'ю-так, 5-літрова чаша дозволяє приготувати за раз до 10 порцій. Паралельно зі стандартними методами термообробки апарат здатний і на температурну ферментацію кисломолочних продуктів. Прилад чудово справляється з приготуванням йогурту. У переліку програм приготування є і режим вільної настройки, що дозволяє налаштовувати час і температуру приготування.













