Мультиварка Delfa DMC-500
- Код товару: 48357
- Модель: DMC-500
-
1 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультиварка Delfa DMC-500
| Інше | |
| Антипригарне покриття | тефлонове |
| Вага | 2.7 кг |
| Габарити | 28x26.5x27.2 см |
| Дисплей | + |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Комплектація | |
| Кількість програм | 11 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Об'єм | 4 л |
| Потужність | 700 Вт |
| Тип | мультиварка |
| Програми приготування | |
| Програми | каша гречка; йогурт |
| Режими | розігрів; смаження / фритюр; тушкування; випічка; приготування на парі |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | кошик пароварки |
| Функції | термостат; автоприготування; підтримання температури; таймер автовимкнення; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









