Мийка високого тиску Bosch Easy Aguatak 100 Long Lance
- Код товару: 74604
- Модель: 0.600.8A7.E01
-
4 038 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мийка високого тиску Bosch Easy Aguatak 100 Long Lance
| Комплектація | |
| Вага | 3.3 кг |
| Витрата води | 300 л/год |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Максимальна t води на вході | 40 °C |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Маркування виробника | 06008A7E01; 06008A7E71 |
| Мережевий шнур | 5 м |
| Насадки | віялова; грязьова; насадка-піногенератор |
| Потужність | 1200 Вт |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Функції та можливості | забір води з ємності; фільтр води |
| Шланг високого тиску | 3 м |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





