Морозильний лар ELEYUS MFD085M WH150
- Код товару: 94104
- Модель: MFD085M WH150
-
7 779 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильний лар ELEYUS MFD085M WH150
| Комплектація | |
| Вага | 22 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 85х56х60 см |
| Загальний об'єм | 150 л |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кліматичний клас | нормальний N (+16...+32 °С) |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Підвісних кошиків | 1 шт. |
| Потужність заморожування | 6.5 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Споживання енергії в рік | 236 кВт*год |
| Тип | морозильна скриня |
| Управління | поворотне зовнішнє |
| Час збереження холоду | 15 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

















