Морозильна камера Samsung RZ32M7110SA 315 л
- Код товару: 70496
- Модель: RZ32M7110SA/UA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Морозильна камера Samsung RZ32M7110SA 315 л
| Інше | |
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 79 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 185x60x69 см |
| Генератор льоду | + |
| Дисплей | + |
| Загальний об'єм | 315 л |
| Захист від дітей | + |
| Інверторний компресор | + |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий та оптичний |
| Кількість відділень | 7 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Максимальна температура | -15 °C |
| Мінімальна температура | -23 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Підсвічування | + |
| Полички на дверцятах | 2 шт |
| Потужність заморожування | 21 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Споживання енергії в рік | 352 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | сенсорне зовнішнє |
| Час збереження холоду | 12 ч |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










