Морозильна камера Samsung RZ32C7BDES9/UA
- Код товару: 93176
- Модель: RZ32C7BDES9/UA
-
36 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильна камера Samsung RZ32C7BDES9/UA
| Інше | |
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 72 кг |
| Великий ящик | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 186х59.5х69.4 см |
| Генератор льоду | + |
| Дисплей | + |
| Загальний об'єм | 323 л |
| Інверторний компресор | + |
| Індикатор закриття дверцят | + |
| Кількість відділень | 7; 3 полиці; 4 ящики |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Перевішування дверцят | + |
| Підсвічування | + |
| Потужність заморожування | 14.8 кг/добу |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Споживання енергії в рік | 263 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | сенсорне зовнішнє |
| Управління зі смартфона (Wi-Fi) | + |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





