Монітор Samsung Odyssey Ark
- Код товару: 85542
- Модель: LS55BG970NIXCI
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Samsung Odyssey Ark
| Інше | |
| Вага | 41.5 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 1175x1102x379 мм |
| Маркування виробника | LS55BG970NIXCI; LS55BG970NUXEN |
| Підсвічування RGB | + |
| пульт ДУ | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 55 " |
| Колір | чорний |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | HDMI 4 шт; v 2.1 |
| Роз'єми (додатково) | LAN; оптичний |
| Функції та можливості | |
| Вигнутий екран | + |
| Глибина кольору | 10 біт |
| Колірне охоплення (DCI P3) | 95 % |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
Опис
Вигнутий (радіус 1000R) 55-дюймовий монітор Samsung є флагманським рішенням ігрової лінійки Odyssey 2022 року. Він базується на 10-бітній VA-матриці з додатковим прошарком квантових точок (Quantum Matrix) та багатозональним підсвічуванням Mini LED. Ця комбінація забезпечує високий запас яскравості (до 600 ниток з датчиком освітленості), відмінну якість передачі кольору, хорошу однорідність чорних відтінків і контрастність в цілому.
Також варто відзначити роздільну здатність Ultra HD 4K і повний набір геймерських фішок, у тому числі частоту оновлення 165 Гц, швидкий відгук (1 мс від сірого до сірого), підтримку AMD FreeSync Premium Pro. Монітор Samsung Odyssey Ark отримав спеціальний виносний контролер управління Ark Dial. Він працює від сонячної батареї і дозволяє легко налаштовувати різні параметри картинки, активувати наявні ігрові опції на зразок лічильника FPS.
Крім режиму Picture by Picture (Multi View) з можливістю поділу дисплея на 4 частини, передбачено функцію Flex Move Screen. Вона дозволяє зменшити розмір картинки, що виводиться, до 27 дюймів і змінювати її співвідношення сторін. Ще одна перевага моделі - вбудована акустична система на 60 Вт з чотирма динаміками та двома сабами. До інших бонусів відноситься ергономічна підставка з підтримкою портретної орієнтації (режиму Cockpit), безліч інтерфейсів підключення (у тому числі HDMI 2.1), можливість використання навіть без ПК (є вбудована ОС Tizen + модуль Wi-Fi і LAN для підключення до інтернету).































