Монітор Samsung 32 M702 Smart Monitor 32 " (LS32BM702UIXUA)
- Код товару: 83471
- Модель: LS32BM702UIXUA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Samsung 32 M702 Smart Monitor 32 " (LS32BM702UIXUA)
| Інше | |
| Вага | 6.5 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 716х 517х194 мм |
| Маркування виробника | LS32BM702UIXUA |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| пульт ДУ | + |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Тонка рамка | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 32 " |
| Колір | чорний |
| Смарт-платформа | Tizen |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Bluetooth | Bluetooth v 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Передача відео | HDMI 2 шт; v 2.0; USB type C (DisplayPort Alt Mode) |
| Передача потужності | + |
| Потужність зарядки | 65 Вт |
| Функції та можливості | |
| USB-хаб 2.0 | + |
| Вбудовані динаміки | + |
| Вебкамера | + |
| Функції та можливості | Flicker-Free |
| Швидка зарядка | + |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 10 біт |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Підтримка HDR | + |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840x2160 (16:9) |
| Розмір пікселя | 0.18 мм |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
| Тип матриці | *VA |
| Час відгуку (GtG) | 4 мс |
| Частота зміни кадрів | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |














