Монітор Samsung F27T450FQ
- Код товару: 72874
- Модель: LF27T450FQIXCI
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Samsung F27T450FQ
| Інше | |
| Вага | 4.6 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 612x392x224 мм |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Маркування виробника | LF27T450FQIXCI; LF27T450FQRXEN |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Тонка рамка | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 27 " |
| Колір | чорний |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.2; HDMI 2 шт; v 1.4 |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 8 біт |
| Колірне охоплення (NTSC) | 72 % |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 1920x1080 (16:9) |
| Розмір пікселя | 0.31 мм |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Тип матриці | IPS |
| Час відгуку (GtG) | 5 мс |
| Частота зміни кадрів | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Функції та можливості | |
| USB-хаб 2.0 | + |
| Поворот екрана | + |
| Портретний режим | + |
| Регулювання висоти | + |
| Функції та можливості | Flicker-Free; AMD FreeSync |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












