Монітор Philips 329M1RV
- Код товару: 84899
- Модель: 329M1RV/00
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Philips 329M1RV
| Інше | |
| Вага | 11.63 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 715x596x297 мм |
| Зовнішній блок живлення | + |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Підсвічування RGB | + |
| Тонка рамка | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 32 " |
| Колір | чорний |
| Тип | ігровий монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.4; HDMI 3 шт; v 2.1; USB type C (DisplayPort Alt Mode) |
| Передача потужності | + |
| Потужність зарядки | 65 Вт |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Колірне охоплення (Adobe RGB) | 111 % |
| Колірне охоплення (NTSC) | 113 % |
| Колірне охоплення (Rec. 709 / sRGB) | 124 % |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Підтримка HDR | DisplayHDR 400 |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 3840x2160 (16:9) |
| Розмір пікселя | 0.18 мм |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Тип матриці | IPS |
| Час відгуку (GtG) | 1 мс |
| Частота зміни кадрів | 144 Гц |
| Яскравість | 500 кд/м² |
| Функції та можливості | |
| USB-хаб 3.x | + |
| Вбудовані динаміки | + |
| Поворот екрана | + |
| Потужність звуку | 10 Вт |
| Регулювання висоти | + |
| Функції та можливості | PBP (Picture by Picture); Flicker-Free; NVIDIA G-Sync |
| Швидка зарядка | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





