Монітор Philips 276B1
- Код товару: 84901
- Модель: 276B1/00
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Philips 276B1
| Інше | |
| Вага | 5.47 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 613x537x205 мм |
| Тонка рамка | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 27 " |
| Колір | чорний |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.4; HDMI 2 шт; v 1.4; USB type C (DisplayPort Alt Mode) |
| Передача потужності | + |
| Потужність зарядки | 90 Вт |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм); LAN |
| Функції та можливості | |
| USB-хаб 3.x | + |
| Вбудовані динаміки | + |
| Поворот екрана | + |
| Портретний режим | + |
| Потужність звуку | 4 Вт |
Опис
— IPS. Першопочатково технологія IPS була створена для висококласних моніторів (зокрема, «дизайнерських»), ключовими параметрами для яких були якість кольоропередачі і широке колірне охоплення. При всіх цих перевагах оригінальні IPS-матриці мали і ряд серйозних недоліків — насамперед низьку швидкість відгуку і значну вартість. У світлі цього було розроблено багато модифікацій технології IPS, покликаних в тій чи іншій мірі компенсувати ці недоліки.
— LAN. Стандартний роз"єм для дротового підключення до комп"ютерних мереж. Наявність такого входу здебільшого перетворює монітор на мережевий пристрій: виводити на нього зображення може будь-який користувач мережі з відповідними правами доступу. Ще один варіант застосування LAN — пряме підключення до іншого пристрою. Наприклад, таким способом можна підключити ноутбук з виходом LAN, не відключаючи монітор від ПК (з яким він може бути з"єднаний, наприклад, через інтерфейс DVI). А деякі особливо прогресивні моделі мають вшиті програмні інструменти, які дають можливість за допомогою локальної мережі переглядати вміст пристроїв, підключених до цієї мережі, і навіть використовувати деякі вебсервіси прямо з монітора, взагалі не використовуючи для цього комп"ютер.









