Монітор LG UltraGear 27GN850
- Код товару: 74121
- Модель: 27GN850-B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор LG UltraGear 27GN850
| Інше | |
| Вага | 6.4 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 614x466x291 мм |
| Зовнішній блок живлення | + |
| Клас енергоспоживання (new) | G |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Споживана потужність | 51 Вт |
| Тонка рамка | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 27 " |
| Колір | чорний |
| Тип | ігровий монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.4; HDMI 2 шт; v 2.0 |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 8 біт + FRC |
| Колірне охоплення (DCI P3) | 98 % |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Підтримка HDR | + |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 2560x1440 (16:9) |
| Розмір пікселя | 0.23 мм |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Тип матриці | IPS |
| Час відгуку (GtG) | 1 мс |
| Частота зміни кадрів | 144 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Функції та можливості | |
| Ігрові функції | приціл; висвітлення темних ділянок |
| Поворот екрана | + |
| Портретний режим | + |
| Регулювання висоти | + |
| Функції та можливості | Flicker-Free; AMD FreeSync; NVIDIA G-Sync Compatible |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









